Lionel Messi

Autor: Eastnews

FC Barcelona - Manchester City w Lidze Mistrzów. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

2015-03-18 18:46

Hitowe starcie 1/8 finału Ligi Mistrzów przed nami! Czy FC Barcelona zdoła obronić minimalną zaliczkę z Etihad Stadium? A może Manchester City zaskoczy wszystkich i wyeliminuje "Dumę Katalonii"? Jedno jest pewne - na Camp Nou zobaczymy plejadę najlepszych piłkarzy na świecie, a emocji nie powinno zabraknąć. Sprawdź, która stacja przeprowadzi transmisję TV z meczu FC Barcelona - Manchester City oraz gdzie będzie można śledzić STREAM ONLINE.

W pierwszym meczu FC Barcelona wygrała na wyjeździe 2:1. "Duma Katalonii" dominowała na Etihad Stadium. Szczególnie w pierwszej połowie Manchester City zawiódł swoich fanów. Do przerwy mógł przegrywać już znacznie wyżej niż 0:2. W drugiej połowie Anglicy wzięli się do roboty, jednak pary starczyło im tylko na zdobycie jednej bramki. Co więcej w końcówce pogrążyć mógł ich Lionel Messi, ale Argentyńczyk nie wykorzystał rzutu karnego.

Liga Mistrzów: Ograli Mourinho i dostali po MILIONIE na głowę

Podopieczni Manuela Pellegriniego chcą udowodnić całej Europie, że miliony pompowane w Manchester City nie idą na marne. Dlatego w środę możemy spodziewać się na Camp Nou zaciętego widowiska. Goście będą tym bardziej zmotywowani, że w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów odpadli z rozgrywek po dwumeczu z... "Blaugraną".

Mecz FC Barcelona - Manchester City odbędzie się w środę 18 marca o godzinie 20:45. Transmisja TV ze spotkania zostanie przeprowadzona przez TVP 1 oraz Canal+ Sport. Stream online będzie dostępny na platformie sport.tvp.pl. Gwizdek24.pl zaprasza na relację ONLINE NA ŻYWO z meczu FC Barcelona - Manchester City.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!