SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Fernando Torres obraził Cristiano Ronaldo: Ty SK******NU

Fernando Torres obraził Cristiano Ronaldo: Ty SK******NU

11.05.2017, godz. 15:47
Fernando Torres, Cristiano Ronaldo
foto: EAST NEWS

Środowy mecz Atletico - Real dostarczył mnóstwa emocji. Gospodarze bardzo szybko objęli prowadzenie 2:0 i byli bardzo bliscy odrobienia strat z Estadio Santiago Bernabeu, gdzie przegrali 0:3. Jednak jeszcze przed przerwą kontaktową bramkę zdobył Isco i "Królewscy" spokojnie awansowali do finału. Problem z utrzymaniem nerwów na wodzy miał Fernando Torres, który w dość mocnych słowach obraziłCristiano Ronaldo.

Hiszpańskie media bardzo lubią czytać z ruchu warg. Dziennikarze z Półwyspu Iberyjskiego nie mogli odmówić sobie tej przyjemności także w środę, gdy odbywał się półfinałowy mecz Atletico - Real w Lidze Mistrzów. Podczas jednego ze spięć do gardeł skoczyli sobie Fernando Torres i Cristiano Ronaldo. Poszło o zachowanie Portugalczyka po golu Isco, który w zasadzie przesądził o awansie "Los Blancos" do finału.

Ronaldo podbiegł do sektorów zajmowanych przez fanów gospodarzy i zaczął ich uciszać. Mocno zżyty z "Rojiblancos" Torres nie potrafił w tym momencie odłożyć na bok nerwów i zwrócił się do przeciwnika w niewybrednych słowach. - Ty klaunie - zaczepił Torres rywala. Jak łatwo się spodziewać, zdobywca Złotej Piłki za zeszły rok nie pozostał dłużny. - Do domu, głupku - odpowiedział. Na szczęście zanim doszło do rękoczynów, do akcji wkroczył sędzie Cuneyt Cakir. Torres nie przestał jednak słownie atakować Cristiano Ronaldo. - Ty skur****** - rzuciła na odchodne.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: