SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Gareth Bale drży o swoje życie. Mafia poluje na jego rodzinę!

Gareth Bale drży o swoje życie. Mafia poluje na jego rodzinę!

28.09.2016, godz. 11:32
Gareth Bale
Gareth Bale foto: EAST NEWS

Gareth Bale z miejsca stał się idolem kibiców Realu Madryt i do dzisiaj jest na ustach Estadio Santiago Bernabeu. Jego popularność może jednak przysporzyć mu sporo problemów. Nie chodzi o monotonne rozdawanie autografów, ale strach o własne życie. Spokrewniona z jego narzeczoną kobieta jest dłużna pieniądze mafii i Walijczyk znalazł się ponoć na liście zagrożonych przez przestępców.

Gareth Bale ma poważne podstawy, żeby bać się o własne życie. "The Sun" podał, że przed ligowym meczem Realu Madryt z Las Palmas pokoju hotelowego Walijczyka pilnowało aż trzech uzbrojonych po zęby policjantów. Wszystko przez mafię narkotykową, która może polować na gwiazdora "Królewskich". Przestępcy wiedzą, że narzeczona Bale'a jest kuzynką modelki Epiphany Dring. Znana z rozbieranych sesji piękność kilka dni temu zniknęła z tajemniczą walizką.

Media podały, że znajdowało się w niej 300 tysięcy funtów, narkotyki i zegarki. Wartość pakunku wyliczono na około milion funtów. Walizka należała do narkotykowego gangu, a nie modelki i mafia postawiła sobie za cel odnaleźć Dring za wszelką cenę. Przez kilka ostatnich dni rodzina partnerki Bale'a żyje w strachu. Doszło do serii podpaleń samochodów i domów należących do familii. Wydaje się, że kwestią czasu jest to, że piłkarz i jego ukochana trafią na cel bandytów, a wtedy sytuacja może potoczyć się naprawdę tragicznie.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: