SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów To jej zadedykował bramkę. Zobacz dziewczynę Daniego Alvesa [ZDJĘCIA]

To jej zadedykował bramkę. Zobacz dziewczynę Daniego Alvesa [ZDJĘCIA]

10.05.2017, godz. 17:01
Dziewczyna Daniego Alvesa
foto:

Ostatnie tygodnie należą bez dwóch zdań do Daniego Alvesa. Brazylijczyk przeżywa właśnie renesans swojej kariery. Udowadnia, że istnieje życie po Barcelonie, bo w barwach Juventusu gra jeszcze lepiej niż w Hiszpanii. Napędza go ukochana, Joana Sanz – hiszpańska modelka o nieziemskiej urodzie. Dla takiej dziewczyny warto starać się na boisku. Zobaczcie zdjęcia wybranki Daniego Alvesa.

Para poznała się dwa lata temu i pomimo znacznej różnicy wieku świetnie się dogaduje. 23-latka jest zakochana po uszy w swoim chłopaku-piłkarzu, a ten daje jej dowody odwzajemnianego uczucia. Jednym z nich była celebracja bramki w meczu z AS Monaco. Dani Alves podbiegł we wtorkowy wieczór do trybun i ułożył z palców serduszko, dedykując je ukochanej, która kibicowała Brazylijczykowi z trybun.

Joana Sanz jest hiszpańską modelką, a swoją przygodę ze światem mody rozpoczęła w 2010 roku. We wrześniu skończy 24 lata.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: