SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Królewskie przywitanie Legii w Madrycie. Wspólny obiad z Florentino Perezem [ZDJĘCIA]

Królewskie przywitanie Legii w Madrycie. Wspólny obiad z Florentino Perezem [ZDJĘCIA]

19.10.2016, godz. 10:16
Florentino Perez
foto: EAST NEWS

Real Madryt nie był tak gościnny na murawie dla Legii, jak jego przedstawiciele z prezesem na czele kilka godzin przed konfrontacją w Lidze Mistrzów. "Królewscy" pokonali mistrzów Polski 5:1, lecz wcześniej Florentino Perez spotkał się m.in. z Bogusławem Leśnodorskim i Maciejm Wandzlem podczas uroczystego obiadu. - Liczymy, że te dwa mecze to dopiero początek spotkań w najbliższych latach - napisał jeden z właścicieli warszawskiej drużyny na Twitterze.

Legia Warszawa po 20 latach przerwy jako pierwszy polski klub w sierpniu zapewniła sobie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów, co jest niezwykłą przygodą dla zawodników, jak i przedstawicieli mistrzów Polski. W końcu nie grają co tydzień przeciwko Sportingowi, Borussii Dortmund czy Realowi Madryt.

Przy okazji wtorkowego pojedynku w stolicy Hiszpanii na kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem arbitra doszło do uroczystego obiadu. Udział w nim wzięli przedstawiciele warszawskiej drużyny z Bogusławem Leśnodorskim i Maciejem Wandzlem na czele, a ze strony "Królewskim" pojawił się sam Florentino Perez. Właściciele Legii pochwalili się zdjęciami z tego spotkania na portalu społecznościowym, a następna okazja do takich fotografii i wspólnych uścisków dłoni będzie 2 listopada. Wówczas odbędzie się drugie spotkanie przy Łazienkowskiej między obydwoma zespołami, lecz bez udziału publiczności. Jest to kara ze strony UEFA za karygodne zachowanie grupki kiboli podczas meczu z Borussią Dortmund.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: