SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Legia Warszawa drży przed chuliganami? Młodzież zagra przy pustych trybunach

Legia Warszawa drży przed chuliganami? Młodzież zagra przy pustych trybunach

24.10.2016, godz. 17:39
Kibice Legii w Madrycie, Legia Warszawa
foto: EAST NEWS

Wszystko wskazuje na to, że Legia Warszawa wciąż boi się o zachowanie swoich kibiców. Po zamieszkach wywołanych przez fanów mistrzów Polski przy okazji spotkań Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund i Realem Madryt w klubie z Łazienkowskiej wciąż szukają rozwiązania problemu. Na razie podjęto decyzję, że najbliższy mecz juniorów w Młodzieżowej Lidze Mistrzów odbędzie się bez udziału publiczności.

Dla grających w zespołach juniorskich piłkarzy Legia Warszawa jest całym życie. Zdecydowana większość zawodników wychowała się w stolicy i każdego dnia z dumą przywdziewa klubowy sprzęt na treningi lub mecze. Dlatego spodziewali się, że rywalizacja u siebie z rówieśnikami z Realu Madryt będzie dla nich prawdziwym świętem, które przeżyją w obecności najbliższych na trybunach. Niestety, tak się nie stanie.

Władze klubu z Łazienkowskiej podjęły decyzję, że impreza będzie zamknięta i nie przewidują na nią dystrybucji biletów. Można tylko przypuszczać, że bały się one zamieszek, które mogli wywołać pseudokibice ukarani za udział w bójkach przy okazji rywalizacji z Borussią Dortmund w Warszawie i Realem w Madrycie. W wyniku pierwszej stadion mistrzów Polski został zamknięty na mecz z "Królewskimi". "Zaplanowany na 2 listopada 2016 mecz UEFA Youth League pomiędzy Legią Warszawa, a Realem Madryt ze wzgledów bezpieczeństwa bedzie imprezą o charakterze zamkniętym. W związku z powyższym, Klub nie będzie prowadził sprzedaży biletów na to spotkanie" - napisano na oficjalnej stronie warszawskiego klubu.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: