Nemanja Nikolić

Autor: CYFRASPORT

Legia Warszawa gra dalej w Lidze Mistrzów. BRAMKI z meczu ze Zrijnskim [WIDEO]

2016-07-20 9:15

Legia Warszawa pokonała bośniacki zespół Zrijnski Mostar 2:0 i awansowała do 3. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Oba gole dla mistrzów Polski zdobył król strzelców zeszłego sezonu Ekstraklasy Nemanja Nikolić, który pokonał bramkarza rywali także w wyjazdowym spotkaniu zakończonym wynikiem 1:1. Zobacz BRAMKI z meczu Legia - Zrijnski!

Legia nie grała w tym meczu najlepiej, ale pokazała swoje doświadczenie w meczach europejskich pucharów i wyeliminowała mistrza Bośni. Pierwsza połowa nie nastrajała optymizmem, lecz wtedy po zamieszaniu w polu karnym i zagraniu ręką jednego z rywali sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy. Do piłki podszedł Nemanja Nikolić i kapitalnym strzałem w okienko wyprowadził Legię na prowadzenie.

Nemanja Nikolic 1_0 Penalty Goal HD Legia... przez taftadarka2016

W drugiej połowie goście nieco zwiększyli tempo, bo nie mieli nic do stracenia, ale to podopieczni Besnika Hasiego wyprowadzili nokautujący cios. Dobrą indywidualną akcję w środku pola przeprowadził Kasper Hamalainen, podał do Nikolicia, a ten nie będąc niepokojonym przez żadnego z rywali spokojnie wpadł w pole karne i bez problemów pokonał bramkarza ustanawiając wynik na 2:0.

Nemanja Nikolic 2:0 Goal HD Legia Warszawa 2-0... przez sporttivi