SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Legia Warszawa - Real Madryt: Czy klub odda pieniądze za BILETY? Jak je zwrócić?

Legia Warszawa - Real Madryt: Czy klub odda pieniądze za BILETY? Jak je zwrócić?

13.10.2016, godz. 10:20
Legia Warszawa - Borussia Dortmund, stadion, kibice
foto: EAST NEWS

Niestety UEFA pozostała nieugięta, nie zmieniła swojej decyzji i mecz Legia Warszawa - Real Madryt w Lidze Mistrzów odbędzie się ostatecznie bez udziału publiczności. 2 listopada na stadionie miało pojawić się ponad 30 tysięcy kibiców, którzy zakupili bilety. Jak je zwrócić? Czy klub zamierza oddać pieniądze za wejściówki? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej!

UEFA ukarała Legię zamknięciem stadioniu na jeden mecz Ligi Mistrzów, ale do wczoraj w klubie wciąż wierzono, że odwołanie od tej decyzji przyniesie efekt i hitowe starcie z Realem Madryt jednak obejrzą kibice. Nic z tego. Zostało ono odrzucone, i choć warszawski klub ma jeszcze możliwość apelacji, to nie jest przesądzone, czy w ogóle z niej skorzysta. Wszystko wskazuje więc na to, że obiekt przy Łazienkowskiej podczas meczu z "Królewskimi" będzie świecił pustkami.

Wszystko to kara za incydenty, do jakich doszło podczas pierwszego spotkania Champions League przeciwko Borussii Dortmund. Fani mistrzów Polski rzucali na boisko różne przedmioty, odpalili środki pirotechniczne, a przede wszystkim przedarli się pod sektor gości, gdzie doszło do awantury i zadymy. Te oraz inne ekscesy, a także fakt, że w przypadku Legii była to recydywa zdecydowały o tym, że UEFA postanowiła zamknąć stadion.

Mecz z Realem miał z wysokości trybun śledzić komplet, czyli ponad 30 tysięcy widzów. Wejściówki rozeszły się błyskawicznie, ale teraz fani i tak spotkania nie zobaczą. Czy będzie więc możliwość zwrócenia biletów? Otóż przedstawiciele klubu już wczoraj zapowiedzieli, że Legia odda pieniądze tym kibicom, którzy podczas spotkania z Realem mieli być na stadionie. Nie jest to jednak proste, bo wejściówki były nabywane w ramach pakietów na trzy mecze w Lidze Mistrzów, stąd też potrzebne są odpowiednie wyliczenia. Pewne jest jednak, że wkrótce klub poda oficjalny komunikat dotyczący tego problemu, a wszyscy kibice dostaną z powrotem pieniądze za bilety.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: