SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna liga mistrzów Legia wygrała, Nikolić znów strzela. Zobacz BRAMKĘ Węgra i SKRÓT meczu! [WIDEO]

Legia wygrała, Nikolić znów strzela. Zobacz BRAMKĘ Węgra i SKRÓT meczu! [WIDEO]

28.07.2016, godz. 08:42
Nemanja Nikolić, Legia Warszawa
foto: CYFRASPORT

Legia Warszawa wygrała na wyjeździe 1:0 z AS Trencin i jest blisko awansu do 4. rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Kolejnego gola w tegorocznych europejskich pucharach zdobył niezawodny Nemanja Nikolić po znakomitej asyście Michała Kucharczyka. Zobaczcie gola Węgra oraz skrót spotkania z mistrzem Słowacji!

Legia w Żylinie, bo tam rozgrywany był mecz, może nie zachwyciła, ale do Warszawy wróciła ze znakomitym rezultatem. Gol strzelony na wyjeździe, czyste konto oraz niezła gra w obronie - to może nastrajać pozytywnie w kontekście rewanżu, który odbędzie się na stadionie przy ul. Łazienkowskiej już w najbliższą środę.

Jedynego gola meczu zdobył Nemanja Nikolić, dla którego było to już czwarte trafienie w trwających eliminacjach do Ligi Mistrzów. Wcześniej trzykrotnie pokonywał bramkarza bośniackiego zespołu Zrijnski Mostar (raz na wyjeździe i dwa razy u siebie). Świetną asystę przy tej bramce zaliczył Michał Kucharczyk, ale bohaterem meczu został Arkadiusz Malarz, który świetnie spisywał się między słupkami bramki gości.

Poniżej możecie zobaczyć najciekawsze sytuacje z tego spotkania oraz bramkę Nikolicia.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: