Sport piłka nożna liga mistrzów Legia zagra z AS Trencin! Mistrz Słowacji rywalem w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów

20.07.2016, godz. 21:37
Nemanja Nikolić
Nemanja Nikolić cieszy się z gola foto: Super Express

Mistrz Słowacji - AS Trencin - będzie kolejnym rywalem Legii Warszawa w eliminacjach do upragnionej Ligi Mistrzów. W rewanżowym meczu II rundy kwalifikacji słowacki klub przegrał u siebie 2:3, ale wyeliminował mistrza Słowenii - Olimpiję Lubljanę. Kiedy pierwszy mecz Legii z Trencinem?

AS Trencin to dwukrotny mistrz Słowacji, pierwszy tytuł zdobył rok temu. Sezon rozpoczął słabo, od porażki w lidze. W Lidze Mistrzów było jednak inaczej - Trencin prowadził w Słowenii już 4:0, ostatecznie zwyciężył 4:3. W środowym rewanżu rozegranym w Żylinie najadł się mnóstwo nerwów. Prowadził planowo - 2:0 po 20. minutach. Goście ruszyli jednak do ataku i odwrócili losy meczu. Ostatnią bramkę zdobyli na sześć minut przed końcem meczu. To jednak nie wystarczyło - bramkami na wyjeździe awansował Trencin. Mecze III rundy el. Ligi Mistrzów odbędą się natomiast w dniach 26-27 lipca, a rewanże 2-3 sierpnia. Legia pierwszy mecz zagra na Słowacji.

Źródło: Agencja TVN/x-news