SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Lewandowski potraktowany jak zwykły kibic. Polaka poddano osobistej kontroli [WIDEO]

Lewandowski potraktowany jak zwykły kibic. Polaka poddano osobistej kontroli [WIDEO]

13.04.2017, godz. 09:06
Lewandowski na trybunach
foto: Twitter

Robert Lewandowski nie mógł wystąpić w meczu z Realem Madryt z powodu kontuzji barku. Polak spotkanie oglądał z trybun, na których towarzyszyła mu żona Anna. Już od momentu przyjazdu na stadion piłkarz musiał poczuć się jak normalny kibic. Zanim służby porządkowe pozwoliły mu wejść na Allianz Arena, poddały go kontroli osobistej. Nie miało znaczenia, że „Lewy” jest przecież dobrze rozpoznawalny. Po wtorkowym zamachu środki ostrożności wzięły górę.

Starcie z Realem Polak musiał obejrzeć z trybun, ponieważ kontuzja barku uniemożliwiła mu grę. Środowy wieczór spędził więc w charakterze kibica, a o tym, że ten mecz będzie różnił się od jego innych w barwach Bayernu Lewandowski dowiedział się tuż po swoim przyjeździe na stadion. Niemiecka telewizja zarejestrowała jak napastnik przyjeżdża na Allianz Arena, a następnie zostaje poddany rewizji osobistej.

Lewandowski nie protestował kiedy otrzymał polecenie poddania się kontroli. Został przeszukany pomimo tego, że snajpera Bayernu zna każdy. Wszystko przez wtorkowy atak w Dortmundzie. Środki ostrożności zostały znacznie zaostrzone, co odczuł sam kapitan reprezentacji Polski. Zobaczcie sami, jak potraktowano Lewandowskiego przed meczem z Realem Madryt.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: