Liga Mistrzów. Arsenal - Napoli 2:0. Świetny Ozil. Zobacz wyniki wszystkich meczów

2013-10-02 10:42

Arsenal Londyn pokonał Napoli 2:0 w jednym z najciekawszych spotkań 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Świetny mecz rozegrał Mesut Ozil, który nie dość, że sam strzelił bramkę, to jeszcze asystował przy trafieniu Oliviera Giroud.

Podopieczni Arsene'a Wengera od początku narzucili rywalom swój styl gry. Wynik meczu już w 8. minucie otworzył Mesut Ozil. Były rozgrywający Realu Madryt trafił do siatki rywali po mocnym strzale z pierwszej piłki z około 16 metrów.

Przeczytaj koniecznie: Real Madryt - Kopenhaga. Kibice mają dość Benzemy, Morata w pierwszym składzie?

Minęło niewiele ponad pięć minut, a "Kanoierzy" prowadzili już 2:0. Tym razem Ozil wcielił się w rolę asystenta, a jego podanie na bramkę zamienił Olivier Giroud. Do końca spotkania wynik nie uległ juz zmianie.

Arsenal Londyn po dwóch kolejkach fazy grupowej Champions League z kompletem punktów jest liderem grupy F. W następnej serii spotkań "The Gunners" zmierzą się z Borussią Dortmund.

Wszystkie wyniki wtorkowych spotkań LM:

Grupa E
FC Basel - Schalke 0:1
Steaua - Chelsea 0:4

Grupa F
Arsenal - Napoli 2:0
Borussia - Marsylia 3:0 (przeczytaj zapis relacji na żywi z tego spotkania - KLIK)

Grupa G
Zenit - Austria Wiedeń 0:0
FC Porto - Atletico Madryt 1:2

Grupa H
Ajax - AC Milan 1:1
Celtic - Barcelona 0:1 (przeczytaj zapis relacji na żywi z tego spotkania - KLIK)