Robert Lewandowski - Bayern Monachium

Autor: East News Robert Lewandowski - Bayern Monachium

Liga Mistrzów. Atletico Madryt - Bayern Monachium NA ŻYWO: Transmisja TV i STREAM

2016-04-27 22:22

Atletico Madryt - Bayern Monachium NA ŻYWO w TV, STREAM za darmo w INTERNECIE. Robert Lewandowski i spółka spróbują skruszyć najtwardszy mur w Europie i przybliż się do finału Champions League. Gdzie obejrzeć w TV mecz Atletico - Bayern? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE. Sport.se.pl przeprowadzi relację NA ŻYWO. U nas wynik, składy, akcja minuta po minucie i wszystkie gole!

Atletico Madryt - Bayern Monachium: Relacja NA ŻYWO - KLIKNIJ

Atletico Madryt - Bayern Monachium to drugi półfinałowy mecz Champions League. W poprzedniej fazie mistrzowie Niemiec wyeliminowali w dwumeczu Benfikę Lizbona, choć w rewanżu na Estadio da Luz gdyby gospodarze mieli lepiej nastawiony celownik, to mogliby pokusić się o sensację. W środowy wieczór czeka ich trudne zadanie, ponieważ zagrają przeciwko najlepszej obronie świata. W Primera Division w 35 meczach stracili tylko 16 bramek.

- Liga Mistrzów to jednak co innego. Mam nadzieję, że nasza ofensywa okaże się lepsza niż ich obrona. Chcemy wygrać już tu, w Hiszpanii, a nie czekać do rewanżu w Monachium - mówi "Super Expressowi" Robert Lewandowski, dla którego będzie to pierwsze spotkanie przeciwko "Atleti".

Podopieczni Diego Simeone w ćwierćfinale sprawili nie lada sensację, ponieważ tak należy określić wyeliminowanie Barcelony (0:1, 2:0). Teraz chcą iść za ciosem i wyrzucić za burtę kolejnego faworyta rozgrywek i ponownie zagrać w finale, jak w 2014 roku w Lizbonie.

Atletico - Bayern w TV. Transmisja NA ŻYWO i STREAM

Mecz Atletico Madryt - Bayern Monachium odbędzie się 27 kwietnia. Transmisja w telewizji na antenie Canal+. Niestety żaden legalny STREAM LIVE ONLINE nie będzie dostępny z tego spotkania.

Tak mieszkają Robert i Anna Lewandowscy. ZDJĘCIA z sypialni, kuchni i łazienki [GALERIA]