Atletico Madryt - Real Madryt

Autor: East News Atletico Madryt - Real Madryt

Liga Mistrzów: Skrót meczu Atletico - Real 2:1. Zobacz wszystkie gole [WIDEO]

2017-05-11 13:37

Skrót meczu Atletico Madryt - Real Madryt. Zobacz gole ze spotkania Atletico - Real. Piłkarze Diego Simeone próbowali odrobić trzybramkową stratę z pierwszego półfinału Ligi Mistrzów. Po znakomitym początku wydawało się, że mają na to szanse, ale ich marzenia zabił Isco. Strzelił po cudownej akcji Karima Benzemy. Zobacz skrót wideo z Atletico - Real.

Mecz Atletico - Real miał być tylko formalnością dla "Królewskich", którzy u siebie wygrali aż 3:0 i byli pewni awansu do wielkiego finału Ligi Mistrzów. Jednak już w 16. minucie gospodarze prowadzili 2:0! Najpierw, po strzale głową, piłkę do bramki Keylora Navasa skierował Saul Niguez, a chwilę później prowadzenie Atletico z rzutu karnego podwyższył Antoine Griezmann. W tym momencie ekipa Simeone potrzebowała jeszcze jednego gola, aby doprowadzić do dogrywki.

Ale nie mogła także zapomnieć o obronie. Każda bramka Realu oznaczała wielkie kłopoty dla Aletico. Wiedzieli to goście i jeszcze w pierwszej połowie zdobyli bramkę. Padła ona po niesamowitej akcji Karima Benzemy przy linii bocznej - okiwał trzech obrońców! Po jego podaniu strzelał Toni Kroos, a piłkę do siatki dobił Isco. Ten gol zabił mecz w drugiej połowie. Atletico wiedziało, że nie ma najmniejszych szans na zdobycie trzech bramek w 45 minut. Real zagra z Juventusem w finale w walijskim Cardiff.