Liga Mistrzów. Wszystkie bramki z meczu Atletico - Bayern

Autor: East News Liga Mistrzów. Wszystkie bramki z meczu Atletico - Bayern

Liga Mistrzów: Bayern - Atletico 2:1. Zobacz bramkę Lewandowskiego i SKRÓT meczu [WIDEO]

2016-05-04 14:07

Zobacz skrót WIDEO z półfinałowego meczu Ligi Mistrzów Bayern Monachium - Atletico Madryt. Gol Roberta Lewandowskiego okazał się niewystarczający dla ekipy Pepa Guardioli, która odpadła z Champions League. Jaki przebieg miało to spotkanie? Kto strzelał bramki? Kto zmarnował rzuty karne? Działo się!

Skrót meczu Bayernu z Atletico po prostu trzeba zobaczyć. Od pierwszych minut piłkarze wsadzili kibiców na emocjonalny rollercoaster! Już w pierwszej połowie gospodarze odrobili straty z pierwszego starcia dzięki bramce Xabiego Alonso. Chwilę później mogli być w raju, ale rzut karny zmarnował Thomas Mueller. To samo zrobił po drugiej stronie Fernando Torres, tyle że pod koniec meczu. Kluczowa okazała się bramka Antoine'a Griezmanna na 1:1. Nawet trafienie Roberta Lewandowskiego nie pomogło Bayernowi.

Bayern - Atletico 2:1 (2:2 w dwumeczu i awans Atletico)
Bramki: Alonso 31, Lewandowski 74 - Griezmann 54