SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów. Bogusław Leśnodorski o Realu, Barcelonie i cenach biletów na mecze Legii

Liga Mistrzów. Bogusław Leśnodorski o Realu, Barcelonie i cenach biletów na mecze Legii

24.08.2016, godz. 19:00
Bogusław Leśnodorski
Bogusław Leśnodorski foto: Super Express

Prezes Legii Warszawa Bogusław Leśnodorski świętuje awans klubu do Ligi Mistrzów, ale nie chciał typować czwartkowego losowania. Nie miało dla niego znaczenia, z kim zagrają mistrzowie Polski. No chyba, że chodzi o Real i Barcelonę. Kogo z tej dwójki wolał zobaczyć na Łazienkowskiej? I ile kibice Legii będą musieli zapłacić za przyjemność oglądania najlepszych piłkarzy na świecie?

Bogusław Leśnodorski nie miał życzeń przed losowaniem grup Ligi Mistrzów. Jednak gdy został zapytany, którego z hiszpańskich gigantów wolałby zobaczyć w Warszawie, odpowiedział stanowczo. - Gdybym miał wybierać między Realem, a Barceloną, wolę Barcę - wyjawił prezes Legii. Teraz już wiemy, że Leo Messi i spółka nie przyjadą do Warszawy. Zobaczymy za to Cristiano Ronaldo! Choć nie jest to wymarzony scenariusz prezesa mistrza Polski to z pewnością nie będzie narzekać na wylosowanie Realu w fazie grupowej.

Występy takich gwiazd na polskich boiskach to rzadkość, ale to nie oznacza, że trzeba będzie za nie dużo płacić. Bilety na mecze Legii w Lidze Mistrzów nie będą drogie. Wręcz przeciwnie, jak zapewnił Leśnodorski. - Nie mamy jeszcze gotowego planu cen biletów. Ale na pewno nie będzie tak, że najpierw będą kupować ci, których będzie stać, a potem cała reszta. Bilety będą przygotowane dla kibiców Legii, szoku cenowego nie będzie - zapewniał prezes drużyny mistrza Polski.

Nic, tylko się cieszyć! Każdy będzie mógł obejrzeć największe gwiazdy piłki nożnej na żywo i w przystępnej cenie. Jedynym problemem będzie ilość wejściówek. Już teraz zainteresowanym radzimy uważnie śledzić sprzedaż biletów, bo te rozejdą się jak świeże bułeczki!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: