SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Mecz Borussia Dortmund - AS Monaco PRZEŁOŻONY! RELACJA NA ŻYWO

Mecz Borussia Dortmund - AS Monaco PRZEŁOŻONY! RELACJA NA ŻYWO

11.04.2017, godz. 20:54
Kamil Glik - Łukasz Piszczek
Kamil Glik - Łukasz Piszczek foto: Super Express

Mecz Borussia Dortmund - AS Monaco NA ŻYWO w INTERNECIE. Relacja LIVE ONLINE ze spotkania Borussia - Monaco. Z powodu eksplozji w Dortmundzie, która uszkodziła autokar Borussii mecz został przełożony na środę, 12 kwietnia, godzinę 18.45. Marc Bartra z rozciętą ręką przebywa w szpitalu. Reszta piłkarzy Borussii jest bezpieczna. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Borussia - Monaco na sport.se.pl od 18.30!

Borussia Dortmund - AS Monaco -:- (-:-)

Żółte kartki:

Borussia:

Monaco:

RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund
False 3177 False 1 2017-04-11 20:30:00 True 30

Godzinę przed pierwszym gwizdkiem wtorkowego meczu w Dortmundzie wybuchła bomba, która uszkodziła autokar z piłkarzami Borussii. Pękły szyby pojazdu, a jedna z nich ugodziła Marca Bartrę, którego przewieziono do szpitala. Pozostali piłkarze wrócili bezpiecznie do hotelu.

Z powodu tego incydentu mecz przełożono na środę, 12 kwietnia. Pojedynek rozpocznie się o 18.30. Miejmy nadzieję, że tym razem nic nie zakłóci piłkarskiego święta.

Z niecierpliwością czekamy na pojedynek dwóch polskich obrońców: Łukasza Piszczka i Kamila Glika. Trudno wskazać, czyja drużyna jest faworytem w tym dwumeczu? Borussia ma więcej doświadczenia w europejskich rywalizacjach, ale Monaco pokazało, że nie należy ich przedwcześnie skreślać. Boleśnie przekonał się o tym Manchester City. Jedno jest pewne. Czeka nas arcyciekawy bój o półfinał Ligi Mistrzów.

Mecz Borussia Dortmund - AS Monaco odbędzie się we wtorek 12 kwietnia. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:45. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE na sport.se.pl!

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: