Liga Mistrzów, puchar, Puchar Ligi Mistrzów, Allianz Arena

Liga Mistrzów: Ciekawy wtorek. Szachtar upokorzył Malmoe, porażka Sevilli

2015-11-04 8:57

To był naprawdę ekscytujący wtorek w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Pod ścianą stoi Sevilla Grzegorza Krychowiaka, która na własnym stadionie nie miała żadnych szans z Manchesterem City. Mnóstwo emocji było na Old Trafford, gdzie MU wurwało punkty moskiewskiemu CSKA. Tak relacjnowaliśmy dla Was wszystkie spotkania!

Najciekawiej zapowiadał się mecz na Bernabeu. Spotkanie rozczarowało. PSG było lepsze, ale gospodarze wygrali po przedziwnym golu Nacho w pierwszej połowie. W drugim meczu grupy A formą strzelecką błysnął Szachtar Donieck, który we Lwowie rozbił Malmoe. To pierwsze punkty ukraińskiego klubu w rozgrywakch. Real ma już awans, reszta jeszcze walczy.

Zobacz: Sevilla - Manchester City LIVE: Relacja NA ŻYWO w Internecie [WYNIK ONLINE]

W grupie B liderem został Manchester United. Strzelił pierwszego gola od 404 minut (za sprawą Rooneya) i skromnie ograł CSKA. Ważne zwycięstwo na stadionie Philipsa zanotowało też PSV.

Czytaj: Real Madryt - Paris Saint-Germain LIVE: Relacja ONLINE w INTERNECIE [WYNIK NA ŻYWO]

W grupie C liderem została Benfica. Na jej Stadionie Światła goście znad Bosforu odrobili straty, ale wygraną gospodarzom dał doświadczony Luisao. W grupie D pod ścianą stoi Sevilla. City już nie dogoni w tabeli, musi liczyć na potknięcia Juventusu. Tak jak na to to wtorkowe, czyli remis w Moenchengladbach.

WYNIKI:

GRUPA A
- Real Madryt - PSG 1:0 (Nacho 36')
- Shakhtar Donieck - Malmo 4:0 (Gładkij 30', Srna 48', Eduardo 58', Teixeira 74')

GRUPA B
- Manchester United - CSKA Moskwa 1:0 (Rooney 80')
- PSV Eindhoven - VfL Wolfsburg 2:0 (Locadia 55', De Jong 85')

GRUPA C
- FC Astana - Atletico Madryt 0:0
- Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł  2:1 (Jonas 52', Luisao 67' - Podolski 58')

GRUPA D
- Borussia Monchengladbach - Juventus Turyn 1:1 (Johnson 18' - Lichtsteiner 44')
- Sevilla - Manchester City 1:3 (Tremoulinas 25' - Sterling 8', Fernandinho 11', Bony 36')