SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów. Cristiano Ronaldo miło skomentował wylosowanie Legii

Liga Mistrzów. Cristiano Ronaldo miło skomentował wylosowanie Legii

26.08.2016, godz. 11:00
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo nie zagra w rewanżu z City? foto: EAST NEWS

Cristiano Ronaldo na stadionie Legii Warszawa? Jeszcze parę miesięcy temu nikt by nie uwierzył w taki scenariusz, a teraz stał się on rzeczywistością! Mistrzowie Polski zagrają w grupie Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Jak dwumecz z Legią skomentował Cristiano Ronaldo?

Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów to Cristiano Ronaldo nigdy nie żartuje. W tych rozgrywkach regularnie dziurawi siatki rywali. Wystarczy powiedzieć, że w zeszłym sezonie LM zdobył aż 16 bramek! Aż strach pomyśleć, co Portugalczyk zrobi z naszą Legią Warszawa, która powróciła do europejskiej elity po 21 latach. Spodziewamy się najgorszego, ale mamy nadzieję, że gwiazdor Realu nie nabije sobie tytułu króla strzelców tylko dzięki dwumeczowi z ekipą mistrza Polski!

Jak Ronaldo skomentował wylosowanie Legii? - Nigdy nie grałem z tą drużyną i szczerze mówiąc, nie wiem za wiele o tym zespole. To będzie nowe, piękne doświadczenie. Mam nadzieję, że nie będzie żadnej niespodzianki i wygramy oba mecze - powiedział lider "Królewskich". Jego przyjazd do Warszawy już budzi wielkie emocje. Zainteresowanie biletami na mecz Legia - Real w Lidze Mistrzów jest ogromne! Trudno się dziwić. Kto by nie chciał zobaczyć Ronaldo na żywo w Warszawie?

Oczywiście przyjazd drużyny z Madrytu nie będzie jedyną atrakcją. Legia zmierzy się także ze Sportingiem Lizbona i Borussią Dortmund, która również jest naszpikowana gwiazdami futbolu! Wejściówki rozejdą się jak świeże bułeczki.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: