Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów: FC Barcelona - PSG 6:1. Zobacz skrót meczu i gole [WIDEO]

Liga Mistrzów: FC Barcelona - PSG 6:1. Zobacz skrót meczu i gole [WIDEO]

09.03.2017, godz. 16:08
FC Barcelona - PSG

To było coś magicznego! Barcelona, mimo sromotnej klęski 0:4 w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów z PSG, w rewanżu na Camp Nou dokonała niemożliwego i odwróciła losy dwumeczu. Decydującą o awansie bramkę dla gospodarzy zdobył w 95. minucie Sergi Roberto. Poniżej znajdziecie skrót wideo tego niesamowitego meczu!

W pierwszym meczu w Paryżu Barcelona dostała od PSG surową lekcję futbolu. Gospodarze byli lepsi w każdym aspekcie gry, wygrali aż 4:0 i chyba nawet najwięksi optymiści spośród fanów "Dumy Katalonii" mogli mieć wątpliwości, czy ich ukochanej drużynie uda się odrobić tak olbrzymią stratę. W ostatnich tygodniach mistrzowie Hiszpanii złapali jednak wiatr w żagle i z meczu na mecz prezentowali się coraz lepiej, dlatego też w Barcelonie coraz śmielej mówiło się o "remontadzie" (hiszp. "odrobienie strat").

Gdy po 50. minutach gospodarze prowadzili 3:0 od doprowadzenia do remisu w dwumeczu dzielił ich zaledwie jeden gol. Wtedy jednak do ich siatki trafił Edinson Cavani i wydawało się, że to PSG zagra w ćwierćfinale - na ten moment "Barca" musiała zdobyć aż trzy gole. I zrobiła to w ciągu ośmiu ostatnich minut spotkania! Bramki Neymara z rzutu wolnego i karnego oraz decydujące trafienie Sergiego Roberto w 95. minucie spowodowały, że zespół Luisa Enrique napisał jedną z najbardziej nieprawdopodobnych opowieści w historii futbolu.

FC Barcelona - PSG 6:1 (2:0)

Bramki: Suarez 3, Kurzawa (sam.) 40, Messi 50, Neymar 88, 91, Roberto 95 - Cavani 62