SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów. Gareth Bale zrobiłby TO, żeby wygrać finał z Atletico? Szaleństwo!

Liga Mistrzów. Gareth Bale zrobiłby TO, żeby wygrać finał z Atletico? Szaleństwo!

26.05.2016, godz. 15:45
Gareth Bale
Gareth Bale szokuje przed finałem Ligi Mistrzów! foto: EAST NEWS

28 maja na San Siro w Mediolanie rozegra się finał Ligi Mistrzów Real Madryt - Atletico Madryt. Gareth Bale zrobiłby dosłownie wszystko, aby zagwarantować "Królewskim" zwycięstwo nad odwiecznym rywalem. Jego poświęcenie nie zna granic. Co zrobiłby Walijczyk, aby Real mógł cieszyć się z jedenastego tytułu Ligi Mistrzów? Potrzebne do tego byłby nożyczki...

Bale doskonale pamięta 2014 rok i wielki triumf Realu nad Atletico w Lidze Mistrzów po dogrywce. Sam wpisał się w tym spotkaniu na listę strzelców. Zapewne chciałby to powtórzyć teraz, na San Siro. Jest tak nakręcony na zwycięstwo, że odciąłby własne włosy! - Poświęciłbym swój kucyk, jeśli to zagwarantowałby nam puchar Champions League - żartobliwie powiedział na konferencji prasowej Bale. Nad swoją nową fryzurą pracował przez długie miesiące, ale włosy to włosy - zawsze odrosną. A zwycięstwo w finale Ligi Mistrzów to rzadka rzecz!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: