Kamil Glik

Autor: East News Kamil Glik

Liga Mistrzów: Kamil Glik BOHATEREM! Piękny gol w ostatniej akcji meczu! [WIDEO]

2016-09-28 1:03

Kamil Glik znów strzelił gola dla AS Monaco! Polak miał przede wszystkim ułożyć grę w defensywie, ale nie dość, że obroną dyryguje jak mistrz, to jeszcze seryjnie trafia do siatki! Tym razem uratował Monaco w Lidze Mistrzów. W 94. minucie strzelił gola na 1:1 z Bayerem Leverkusen! Zobacz WIDEO.

Kamil Glik w jednej chwili uradował wszystkich kibiców AS Monaco i trafił na czarną listę fanów z Leverkusen. Piłkarze Bayeru byli pewni, że do domu wrócą z trzema punktami po tym, jak w 73. minucie Chicharito Hernandez trafił na 1:0. Wynik długo się nie zmieniał. Nawet po upływie 90 minut gospodarze nie potrafili odwrócić losów spotkania. Sędzia postanowił jednak przedłużyć widowisko o 240 sekund, które bardzo pracowicie wykorzystał Glik. W ostatniej akcji poszedł do ataku i zrobił to, czego nie potrafili napastnicy Monaco. Na dodatek w niesamowitym stylu! Zachował się jak rasowy snajper. Potężnie huknął z woleja i nie dał bramkarzowi Bayeru żadnych szans! To trafienie trzeba zobaczyć.

AS Monaco - Bayer Leverkusen 1:1 (0:0)
Bramki: Glik 90+4 - Chicharito 73