SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów: Legia - Real. Znamy skład gospodarzy, jest niespodzianka!

Liga Mistrzów: Legia - Real. Znamy skład gospodarzy, jest niespodzianka!

02.11.2016, godz. 19:46
Legia Warszawa
Legia Warszawa foto: EAST NEWS

Mecz Legia Warszawa - Real Madryt już o 20:45, a my znamy skład gospodarzy, jakis desygnował do gry Jacek Magiera! Ważną informacją jest obecność w podstawowej jedenastce Michała Pazdana, ale mamy też sporą niespodziankę! W środku pola Tomasza Jodłowca zastąpi bowiem Michał Kopczyński!

W Madrycie Jacek Magiera nie zdecydował się na ustawienie z klasycznym środkowym napastnikiem, dlatego też w pierwszej jedenastce nie znalazło się miejsca ani dla Nemanji Nikolicia, ani dla Aleksandara Prijovicia. Wtedy rolę fałszywej "9" odgrywał Miroslav Radović i wypadł w niej całkiem nieźle, ale dziś trener Legii postanowił porzucić ten pomysł i na szpicy od początku spotkania wybiegnie Nikolić.

Już w ligowym meczu z Koroną do składu po kontuzji wrócił Michał Pazdan, ale wyleciał z boiska z czerwoną kartką. Mimo to dziś przeciwko Realowi zagra w wyjściowym składzie, co jest dobrą informacją dla całego zespołu. Nie zabrakło jednak niespodzianek. A właściwie jednej, tylko dużej. W środku pola w miejsce Tomasza Jodłowca wystąpi Michał Kopczyński. "Jodła" od kilku dobrych tygodni jest cieniem zawodnika z poprzedniego sezonu, kiedy to był kluczowym graczem drużyny, a Magiera wreszcie postanowił posadzić go na ławce. Jako ofensywny rozgrywający wystąpi Vadis Odjidja-Ofoe, który nieźle prezentował się na tej pozycji w poprzednich meczach.

Skład Legii na mecz z Realem Madryt:

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: