SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów: Legia Warszawa sprzedała WSZYSTKIE BILETY!

Liga Mistrzów: Legia Warszawa sprzedała WSZYSTKIE BILETY!

08.09.2016, godz. 18:14
Legia Warszawa, stadion
foto: EAST NEWS

Wszystkie trzy domowe spotkania Legii w fazie grupowej Ligi Mistrzów 2016/17 obejrzy na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie komplet widzów! Bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. Sprzedaż wejściówek jest praktycznie zakończona, ale jak zapewnia wiceprezes zarządu Legii Jakub Szumilewicz, istnieje jeszcze minimalna szansa na ich zakup.

To, że bilety na mecze Legii w Lidze Mistrzów rozeszły się w błyskawicznym tempie, nie dziwi chyba nikogo. Od momentu, gdy mistrzowie Polski poznali grupowych rywali w Champions League, rozpoczęło się masowe polowanie na wejściówki. Szczególnie zainteresowani byli fani Realu Madryt i Borussii Dortmund, którzy chcieli obejrzeć swoje ukochane ekipy w Polsce. "Niedzielni" kibice nie mieli jednak szans na dostanie biletów. Klub od razu poinformował, że pierwszeństwo przy ich zakupie będą mieli posiadacze karnetów na sezon 2016/17 oraz osoby regularnie odwiedzające Łazienkowską w roku Stulecia Legii Warszawa (2016). Ci skorzystali z okazji i wykupili wszystkie bilety!

- Praktycznie nie ma już biletów na spotkania Legii w Lidze Mistrzów, przy czym ponad 99% z nich sprzedaliśmy w ramach pakietów obejmujących wejściówki na wszystkie trzy mecze grupowe. Faza sprzedaży otwartej w zasadzie się nie odbędzie, do kas oraz Internetu mogą jeszcze w najbliższych godzinach trafiać pojedyncze bilety z nieopłaconych lub zwróconych zamówień - wyjaśniał Szumielewicz dla portalu legia.com.

Osoby wciąż zainteresowane i wierzące w to, że ktoś nie zapłaci za bilet, bądź go zwróci, powinny regularnie sprawdzać stronę bilety.legia.com. Jeśli pojawią się dodatkowe pakiety, to właśnie tam.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: