SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów: Legia Warszawa w TVP 1

Liga Mistrzów: Legia Warszawa w TVP 1

25.08.2016, godz. 11:00
Michał Pazdan, Legia Warszawa
foto: EAST NEWS

Po dwudziestu latach polski klub wreszcie zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Do elitarnych europejskich rozgrywek zakwalifikowała się Legia Warszawa. Mamy też dobrą wiadomość dla kibiców z całego kraju, którzy będą chcieli śledzić poczynania mistrzów Polski. Wszystkie mecze zespołu Besnika Hasiego pokaże na żywo telewizja publiczna.

Legia Warszawa dała radość wszystkim kibicom futbolu w Polsce. Nad Wisłę przyjadą trzy czołowe drużyny piłkarskie w Europie i każde spotkanie będzie prawdziwym świętem tej dyscypliny nie tylko w Warszawie. Tym bardziej cieszy awans legionistów do fazy grupowej, choć rodził się on w bólach w dwumeczu z Dundalk FC. Podopieczni Besnika Hasiego wygrali na wyjeździe 2:0, ale w rewanżu byli o krok od porażki. Ostatecznie w końcówce do bramki Irlandczyków trafił Michał Kucharczyk i w stolicy zaczęło się świętowanie po remisie 1:1.

Wszystkie sześć meczów fazy grupowej Ligi Mistrzów z udziałem Legii Warszawa pokaże telewizja publiczna. Kibice będą mogli śledzić spotkania mistrzów Polski na antenie TVP 1. Prawa do transmisji całych rozgrywek na kanale płatnym ma platforma NC+.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: