Saul Niguez, Atletico Madryt

Autor: East News

Liga Mistrzów: Leicester - Atletico 1:1. Gole, skrót meczu [WIDEO]

2017-04-19 9:43

Skrót z meczu Leicester City - Atletico Madryt. Zobacz gole ze spotkania Leicester - Atletico. Po pierwszym meczu z lepszej pozycji wyjściowej w walce o półfinał Ligi Mistrzów byli podopieczni Diego Simeone, którzy na Vicente Calderon wygrali 1:0. W rewanżu udało im się zremisować 1:1 i awansowali do najlepszej czwórki obecnej edycji rozgrywek.

Mecz Leicester City - Atletico Madryt był rozgrywany w cieniu wielkiego hitu Real Madryt - Bayern Monachium. Mimo to, prawie trzydzieści dwa tysiące widzów na King Power Stadium zobaczyło bardzo ciekawe starcie. Choć nadzieje "Lisów" na awans odpłynęły jeszcze w pierwszej połowie, to do końca mistrzowie Anglii próbowali zachować twarz. W dwudziestej szóstej minucie przyjezdnych na prowadzenie wyprowadził Saul Niguez.

Jasnym stało się więc, że Leicester musi przełamać żelazną defensywę "Rojiblancos" przynajmniej trzy razy, jeśli chce znaleźć się w gronie czterech najlepszych drużyn obecnej edycji Ligi Mistrzów. Sztuka ta udała się jednak tylko raz. W sześćdziesiątej pierwszej minucie na listę strzelców wpisał się Jamie Vardy i spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem 1:1, z którego bardziej cieszyli się piłkarze Atletico.