SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów: Łudogorec Razgrad - Arsenal NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

Liga Mistrzów: Łudogorec Razgrad - Arsenal NA ŻYWO. Transmisja TV, STREAM ONLINE

01.11.2016, godz. 10:39
Arsenal
Arsenal wicemistrzem Anglii! foto: EAST NEWS

Mecz Łudogorec Razgrad - Arsenal NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE z Ligi Mistrzów. Po rozgromieniu Bułgarów u siebie w poprzedniej kolejce fazy grupowej, zespół Arsene'a Wengera czeka rewanż z podrażnionymi przeciwnikami. Czy tym razem "Kanonierzy" również udowodnią swoją wyższośc? Sprawdź gdzie w TV i INTERNECIE obejrzeć mecz Łudogorec Razgrad - Arsenal.

Mecz Łudogorec Razgrad - Arsenal ma tylko jednego faworyta. "Kanonierzy" prowadzą w tabeli grupy A, mając tyle samo punktów co Paris Saint-Germain, ale lepszy bilans bramek. Bułgarzy są na drugim biegunie. Łudogorec w trzech spotkaniach zremisował tylko raz i jego dorobek nie może robić na nikim wrażenia. Zespół z Razgradu strzelił tylko dwa gole, tracąc przy tym aż dziesięć.

W pierwszej rywalizacji obu zespołów zdecydowanie lepszy okazał się Arsenal. Podopieczni Arsene'a Wengera zdeklasowali wręcz niżej notowanego przeciwnika i na własnym stadionie wygrali 6:0. Ekipa z Bułgarii będzie chciała zrobić wszystko, żeby zmazać tę plamę, ale czy wystarczy jej umiejętności?

Mecz Łudogorec Razgrad - Arsenal odbędzie się we wtorek 1 listopada. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 20:45. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez nSport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni STREAM ONLINE LIVE ze spotkania Łudogorec Razgrad - Arsenal.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: