SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów. Łukasz Broź: Zeszło z nas ciśnienie. Teraz powinno być lepiej [WIDEO]

Liga Mistrzów. Łukasz Broź: Zeszło z nas ciśnienie. Teraz powinno być lepiej [WIDEO]

24.08.2016, godz. 15:00
Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Igor Lewczuk
Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Igor Lewczuk cieszą się po bramce w meczu Wisła Płock – Legia Warszawa 2-3 foto: CYFRASPORT

Legia Warszawa po 20 latach przerwy jako pierwszy polski klub zakwalifikowała się do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Obrońca mistrzów Polski podkreśla, że teraz powinno być już lepiej, ponieważ plan został wykonany. Z kim chciałby zagrać w w najbardziej prestiżowych rozgrywkach na Starym Kontynencie?

Źródło: Super Express TV

Historia zatoczyła koło i dokładnie w 21. rocznicę ostatniego awansu do Champions League piłkarze Legii po remisie na własnym boisku z Dundalk FC 1:1 ponownie awansowali do fazy grupowej tych rozgrywek. - W tym momencie plan, który zakładaliśmy sobie przed startem sezonu wykonaliśmy w 100 %, więc to już mamy za sobą. Teraz skupiamy się na lidze, ponieważ trzeba gonić czołówkę. Zdajemy sobię sprawę, że niektóre elementy musimy poprawić. Ciśnienie z nas zejdzie i jestem pewien, że w lidze będzie już teraz tylko lepiej i zaczniemy punktować - powiedział w rozmowie z dziennikarzami Łukasz Broź.

Obrońca mistrzów Polski wypowiedział się również na temat potencjalnych rywali, na których w czwartkowym losowaniu może trafić stołeczny zespół. - Chcielibyśmy zagrać na pewno z jakimiś dwoma topowymi zespołami np. Real Madryt, Bayern Monachium, Barcelona czy Manchester City. Jeśli chodzi o mnie, to chętnie bym zagrał z dwoma ostatnimi - dodał.

autor: Michał Kozłowski zobacz inne artykuły tego autora
Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: