Liga Mistrzów, mecz Barcelona - Rubin, wynik 2:0. Murawski przegrał z Barcą. Zobacz wyniki pozostałych spotkań

2010-12-08 0:00

To było do przewidzenia. FC Barcelona łatwo pokonała 2:0 zespół Rafała Murawskiego (29 l.) Rubin Kazań. Hiszpanie na długo jednak zapamiętają to spotkanie...

Wszystko dlatego, że piłkarze rosyjskiego zespołu bardzo brutalnie obchodzili się z rywalami. Po dwóch bestialskich faulach z boiska zejść musieli Jeffren i Bojan.

Największego pecha miał ten drugi – został odwieziony do szpitala z podejrzeniem złamania nosa i wstrząśnienia mózgu. Bramki dla mistrza Hiszpanii strzelili Vazquez i Fontas. Rafał Murawski w drużynie z Kazania grał przez pełne 90 minut.

Przeczytaj koniecznie: Artjoms Rudnevs odejdzie do Turcji?

Takiej możliwości nie miał niestety Tomasz Kuszczak z Manchesteru United. Choć wydawało się, że polski bramkarz zagra od pierwszej minuty meczu z Valencią, to menedżer „Czerwonych Diabłów” sir Alex Ferguson niespodziewanie postawił na Bena Amosa. I chyba się pomylił, bo ten wpuścił do bramki strzał między nogami.

Największą sensacją wczorajszych meczów była z kolei porażka obrońcy tytułu Interu Mediolan z Werderem Brema aż 0:3. Gole: Proedl, Arnautović, Pizarro.