SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów: Messi kibicuje Legii, a Leśnodorski zamyka stadion! Zobacz najlepsze MEMY

Liga Mistrzów: Messi kibicuje Legii, a Leśnodorski zamyka stadion! Zobacz najlepsze MEMY

03.11.2016, godz. 10:26
Legia Warszawa - Real Madryt, memy
Memy po meczu Legia - Real foto:

Legia Warszawa sensacyjnie zremisowała z Realem Madryt 3:3 w fazie grupowej Ligi Mistrzów, a przez moment była nawet bliska zwycięstwa. Oczywiście spotkanie z "Królewskimi" oraz jego wynik nie uszły uwadze internautów, którzy podsumowali go w wielu memach. Jak się okazuje od wczoraj Legii kibicują nawet Donald Trump czy Leo Messi, a Bogusław Leśnodorski zdecydował się zamknąć stadion na mecz ze Sportingiem!

Legia przegrywała z Realem już 0:2 i wydawało się, że "Królewscy" nie będą mieli problemów z wywalczeniem kompletu punktów, ale grający przy pustych trybunach gospodarze pokazali niesamowitą wręcz wolę walki. Nie dość, że odrobili straty, to w samej końcówce sami wyszli na prowadzenie. To co prawda nie trwało długo i mecz zakończył się remisem 3:3, ale mistrzowie Polski i tak osiągnęli historyczny wynik.

Jak się okazuje od wczoraj kibicami Legii stali się nawet Leo Messi i Luis Suarez czy kandydat na prezydenta USA Donald Trump! Wszyscy zgodnie pokazywali symboliczną "elkę" i okazywali poparcie "Wojskowym". Prezes klubu Bogusław Leśnodorski był tak zachwycony grą piłkarzy przy pustych trybunach, że postanowił też zamknąć stadion na mecz ze Sportingiem, trener Realu zastanawiał się, jak wysoko "Królewscy" przegraliby z Termaliką, a Michał Pazdan po spotkaniu znalazł w kieszeni schowanego... Cristiano Ronaldo.

Zobaczcie najlepsze memy po starciu Legia - Real!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: