SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów: AS Monaco - Tottenham Hotspur NA ŻYWO w TV. STREAM ONLINE LIVE

Liga Mistrzów: AS Monaco - Tottenham Hotspur NA ŻYWO w TV. STREAM ONLINE LIVE

22.11.2016, godz. 12:14
Kamil Glik, AS Monaco
Kamil Glik cieszy się po zdobyciu bramki wyrównującej w meczu AS Monaco - Bayer Leverkusen 1-1 foto: EAST NEWS

Oglądaj mecz AS Monaco - Tottenham Hotspur NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE LIVE z Ligi Mistrzów. Kamil Glik i jego koledzy z drużyny z Księstwa stoją przed wielką szansą. Jeśli we wtorek wygrają na własnym stadionie z "Kogutami", to zapewnią sobie miejsce w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE obejrzeć mecz AS Monaco - Tottenham Hotspur oraz czy dostępny będzie STREAM ONLINE LIVE z tego spotkania.

Mecz AS Monaco - Tottenham Hotspur może przynieść pierwsze rozstrzygnięcia w wyrównanej grupie E Ligi Mistrzów. Wszystkie cztery zespoły, które w niej występują wciąż mają szanse na awans do fazy pucharowej. Po czterech kolejkach liderem jest zespół z Księstwa. Kamil Glik i spółka zgromadzili dotąd na swoim koncie osiem punktów. Jeśli we wtorek pokonają "Koguty", to zaklepią sobie miejsce wśród szesnastu najlepszych drużyn klubowych w Europie.

Tottenham z pewnością jednak tanio skóry nie sprzeda. Anglicy mają na koncie cztery "oczka" i do drugiego, premiowanego awansem, miejsca tracą zaledwie dwa punkty. Na razie oprócz Monaco ekipę z Londynu wyprzedza jeszcze Bayer Leverkusen. Tabelę zamyka CSKA Moskwa. Rosjanie dotąd dwukrotnie zremisowali, ale przed decydującymi starciami mają jeszcze szanse na awans. Muszą jednak liczyć nie tylko na siebie, lecz także korzystne rozstrzygnięcia w spotkaniach rywali.

Mecz Monaco - Tottenham Hotspur odbędzie się we wtorek 22 listopada. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 20:45. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez nSport. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni STREAM ONLINE LIVE z meczu AS Monaco - Tottenham Hotspur.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: