SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów pamięta o Legii i gratuluje jej mistrzostwa!

Liga Mistrzów pamięta o Legii i gratuluje jej mistrzostwa!

04.06.2017, godz. 21:27
Lech Poznań- Legia Warszawa
foto: CYFRA SPORT

Legia Warszawa obroniła tytuł i po raz dwunasty została mistrzem Polski. LOTTO Ekstraklasa zapewniła swoim kibicom emocje do samego końca i przyciągnęła uwagę nie tylko krajowych kibiców, lecz także europejskich wielbicieli futbolu. Sukces "Wojskowych" nie uszedł uwadze ekspertom UEFA, którzy oficjalnie pogratulowali warszawskiej drużynie!

Legia Warszawa nie potrafiła dziś wygrać z Lechią Gdańsk, jednak po szczęśliwym zakończeniu po raz kolejny została mistrzem Polski. Dramatyczna końcówka LOTTO Ekstraklasy odbiła się szerokim echem, a o warszawskim sukcesie słyszała równeiż piłkarska Europa, która wciąż pamięta Legię jako wielką niespodziankę rozgrywek Ligi Mistrzów.

Eksperci Champions League docenili wielki powrót Legii i postanowili ogłosić to całemu piłkarskiemu światu na Twitterze. Oficjalne konto Ligi Mistrzów opublikowało piękny post, w którym gratuluje warszawskiej drużynie oraz wspomina jej historyczne spotkanie z Realem Madryt. - Legia Warszawa - która zremisowała z tegorocznym zwycięzcą Ligi Mistrzów Realem Madryt - wygrała krajowy tytuł w sezonie 2016/17 - podpisano zdjęcie szczęśliwych Legionistów.

Przypomnijmy, że "Wojskowi" to jedyna drużyna w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów, która strzeliła "Królewskim" trzy bramki.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: