Real - Atletico

Autor: East News Real - Atletico SKRÓT WIDEO

Liga Mistrzów: Real - Atletico. Zobacz SKRÓT WIDEO, wszystkie gole i rzuty karne

2016-05-29 9:56

Zobacz SKRÓT WIDEO z finału Ligi Mistrzów Real Madryt - Atletico Madryt. "Królewscy" znów odebrali marzenia odwiecznym rywalom i po raz jedenasty sięgnęli po trofeum Champions League. Wszystko rozstrzygnęło się w rzutach karnych. Jeden błąd zadecydował o triumfie Realu. Zobacz konkurs "jedenastek" oraz gole Sergio Ramosa i Yannicka Ferreiry Carrasco.

Finał Ligi Mistrzów Real - Atletico perfekcyjnie rozpoczął się dla podopiecznych Zinedine'a Zidane'a, którzy objęli prowadzenie już w 15. minucie za sprawą Sergio Ramosa. Skromne 1:0 Real dowiózł do przerwy, ale w drugiej połowie mógł bardzo szybko stracić ten wynik. Atletico w 48. minucie dostało rzut karny. Do piłki podszedł Antoine Griezmann, lecz niepotrzebnie wybrał wariant siłowy. Huknął w poprzeczkę! Skórę Francuzowi uratował na dziesięć minut przed końcem meczu Carrasco. W dogrywce żaden zespół nie potrafił strzelić gola, a w rzutach karnych sprawę wyjaśnił Cristiano Ronaldo. Zobaczcie SKRÓT WIDEO z meczu Real - Atletico.

Real Madryt - Atletico Madryt 1:1 (1:0) - zwycięstwo Realu w karnych 5:4
Bramki: Sergio Ramos 15 - Yannick Carrasco 80

Real Madryt: Keylor Navas - Dani Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo - Luka Modrić, Casemiro, Toni Kroos - Gareth Bale, Karim Benzema, Cristiano Ronaldo

Atlético Madryt: Jan Oblak - Juanfran, Stefan Savić, Diego Godín, Filipe Luís - Saúl, Gabi, Renato Augusto, Koke - Fernando Torres, Antoine Griezmann

Real Madrid 1-1 Atletico Madrid HD All Goals... przez fantasticfootball