SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów. Real - Legia będzie meczem o "podwyższonym ryzyku"

Liga Mistrzów. Real - Legia będzie meczem o "podwyższonym ryzyku"

06.10.2016, godz. 09:06
Oprawa na meczu Legia - Borussia
Oprawa na meczu Legia - Borussia foto: EAST NEWS

Niestety to nie piłkarze, a kibice Legii straszą Real Madryt przed meczem Ligi Mistrzów. W 3. kolejce tych rozgrywek mistrzowie Polski powalczą o punkty na Santiago Bernabeu. W Hiszpanii to wydarzenie oficjalnie określa się jako "mecz o podwyższonym ryzyku".

Już wcześniej Real zapowiedział ograniczoną sprzedaż dla kibiców Legii po tym, jak w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów narozrabiali na stadionie w Warszawie. W Madrycie wolą dmuchać na zimne i na Santiago Bernabeu wejdą tylko ci goście z Polski, którzy kupili bilety na odpowiedni sektor przez Legię. Wejściówki nabyte w inny sposób nie będą się liczyć na wejściu. Oprócz tej sprawy swoje trzy grosze wtrąciła hiszpańska Komisja przeciwko przemocy, rasizmowi, ksenofobii i nietolerancji w sporcie. Spotkanie Real - Legia uznała mianem "meczu podwyższonego ryzyka".

To już chyba lekka przesada, ale nie można mieć do nikogo pretensji po tym, jak zachowali się sympatycy Legii. Spotkanie Real - Legia odbędzie się 18 października i miejmy nadzieję, że nasi kibice będą się spokojnie zachowywać.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: