Wielki Cristiano Ronaldo!

Autor: Eastnews

Liga Mistrzów: Real Madryt - Bayern Monachium 4:2. Skrót meczu, gole [WIDEO]

2017-04-19 9:08

Mecz Real Madryt - Bayern Monachium spełnił oczekiwania wszystkich kibiców w piłkarskiej Europie. Fani ostrzyli sobie zęby na rywalizację Cristiano Ronaldo i Roberta Lewandowskiego. Zwycięsko wyszedł z niej Portugalczyk. Nie dość, że jego zespół awansował do półfinału Ligi Mistrzów, to on sam zaliczył hattricka. Zobacz skrót meczu i wszystkie gole ze spotkania Real - Bayern.

Pierwsza połowa meczu Real Madryt - Bayern Monachium nie rozczarowała nikogo. Choć gole w niej nie padły, to obie strony zaprezentowały wspaniały, otwarty futbol, który musiał się po prostu podobać kibicom. Ani "Królewscy", ani Bawarczycy się nie oszczędzali. Mimo, że gospodarze mieli zaliczkę z wygranego 2:1 spotkania na Allianz Arena, to chcieli za wszelką cenę po raz drugi udowodnić swoją wyższość nad silnym przeciwnikiem.

Druga część gry zaczęła się jak marzenie dla przyjezdnych! Viktor Kassai już po siedmiu minutach gry wskazał na jedenasty metr. Do rzutu karnego podszedł Robert Lewandowski, który pewnie pokonał Keylora Navasa i wlał w serca swoich kolegów z zespołu nadzieję. Na czternaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry zapędy mistrzów Niemiec ostudził Cristiano Ronaldo, doprowadzając do wyrównania. Jednak już dwie minuty później do własnej siatki piłkę zapakował Sergio Ramos i na Estadio Santiago Bernabeu mieliśmy dogrywkę.

W niej główną postacią był niestety sędzia Kassai. Arbiter z Węgier postanowił skraść show wielkim piłkarzom, przebywającym na placu gry. Uznał dwa gole ze spalonych dla gospodarzy, co kompletnie podcięło skrzydła Bayernowi. Ostatecznie w ciągu siedmiu minut dogrywki "Królewscy" trzykrotnie pokonali Manuela Neuera (dwa razy Ronaldo i raz Marco Asensio) i to oni zagrają w półfinale tegorocznej Ligi Mistrzów.