Sergio Ramos, Real Madryt

Liga Mistrzów: Skrót meczu Napoli - Real Madryt [WIDEO]

2017-03-08 8:33

Mecz Napoli - Real Madryt był kolejnym wielkim dla "Królewskich". Podopieczni Zinedine'a Zidane'a świetnie poradzili sobie z presją wywieraną przez tłum kibiców neapolitańczyków i wygrali na wyjeździe 3:1. Tym samym zapewnili sobie miejsce wśród ośmiu najlepszych drużyn Ligi Mistrzów. Zobaczcie gole i skrót meczu Napoli - Real.

Przed meczem Napoli - Real Madryt w Neapolu panowały bojowe nastroje. Po porażce 1:3 na Estadio Santiago Bernabeu Włosi chcieli zrobić wszystko, by jak najszybciej odrobić straty. Pomóc w tym mieli fanatyczni kibice, którzy wypełnili stadion już na dwie i pół godziny przed pierwszym gwizdkiem arbitra! Wydawało się, że przyniosło to skutek. Gdy w dwudziestej czwartej minucie Dries Mertens pokonał Keylora Navasa, sprawa awansu do ćwierćfinału znowu była otwarta.

Do przerwy nie padło już więcej goli. Fani gospodarzy spodziewali się, że na drugą część gry ich pupile wyjdą jeszcze bardziej zmotywowani. Ich zapał już sześć minut później zgasił Sergio Ramos, który wyrównał stan rywalizacji. W pięćdziesiątej siódmej minucie do swojej bramki trafił Mertens i Napoli do awansu potrzebowało już czterech goli. To była misja niemożliwa, a w doliczonym czasie zespół Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego został dobity przez Alvaro Moratę.