SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów: Szymon Marciniak poprowadzi hit PSG - FC Barcelona!

Liga Mistrzów: Szymon Marciniak poprowadzi hit PSG - FC Barcelona!

12.02.2017, godz. 11:28
Szymon Marciniak
foto: Eastnews

Szymon Marciniak już w zasadzie wdrapał się na szczyt sędziowskiej drabinki UEFA. Polski arbiter cieszy się dużym zaufaniem ze strony europejskiej unii piłkarskiej. Sędziowskie władze na Starym Kontynencie po raz kolejny dały temu dowód. Polak został wyznaczony do prowadzenia hitowego starcia 1/8 finału Ligi Mistrzów PSG - FC Barcelona.

Szymon Marciniak piłkarzy PSG i FC Barcelona wyprowadzi na murawę 14 lutego. Pierwszy gwizdek arbitra z Płocka zabrzmi w Paryżu o godzinie 20:45. To nie pierwszy tak poważny sprawdzian umiejętności Polaka. Jesienią prowadził między innymi spotkania Atletico Madryt z Bayernem Monachium czy Olympique Lyon z Juventusem Turyn.

W najbliższy wtorek Marciniakowi na liniach pomagać będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Z funkcji dodatkowych sędziów (bramkowych) wywiążą się Tomasz Musiał i Paweł Raczkowski. Rolę arbitra techniczne pełnić będzie Radosław Siejka. To stały zespół sędziego z Płocka. Niedawno Szymon Marciniak udzielił ciekawego wywiadu "Super Expressowi". Możecie go przeczytać TUTAJ.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: