SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów. WAGs piłkarzy Legii Warszawa gotowe na walkę! [ZDJĘCIA]

Liga Mistrzów. WAGs piłkarzy Legii Warszawa gotowe na walkę! [ZDJĘCIA]

14.09.2016, godz. 18:40
Denica Stojanowa, żona Michaiła Aleksandrowa
Denica Stojanowa, żona Michaiła Aleksandrowa foto:

Gdyby o zwycięstwie z Borussią Dortmund miały decydować piękno i seksapil partnerek piłkarzy Legii, to mistrz Polski już dopisywałby sobie trzy punkty! Zobaczcie żony i partnerki zawodników drużyny Besnika Hasiego. Mamy dla Was dużo zdjęć.

Na papierze i przede wszystkim boisku zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania będzie Borussia Dortmund. Ale Legia wystawia naprawdę potężną drużynę WAGs, czyli "wifes and girlfiriends" (żony i dziewczyny). Już w bramce jest pięknie - żoną Arkadiusza Malarza jest urocza Daria Kabnała-Malarz, dziennikarka NC Plus. Niestety bardzo wątpliwy jest występ w obronie reprezentacyjnego defensora Michała Pazdana, ale do drużyny dołączyliśmy jego podporę i inspirację, czyli żonę. Jest też Edyta Zając-Rzeźniczak. A potem cała "armia zaciężna", czyli żony Nemanji Nikolicia, Aleksandara Prijovicia, Michaiła Aleksandrowa i nowego nabytku Legii, Waleriego Kazaiszwilego.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: