SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów. WAGs piłkarzy Legii Warszawa gotowe na walkę! [ZDJĘCIA]

Liga Mistrzów. WAGs piłkarzy Legii Warszawa gotowe na walkę! [ZDJĘCIA]

14.09.2016, godz. 18:40
Denica Stojanowa, żona Michaiła Aleksandrowa
Denica Stojanowa, żona Michaiła Aleksandrowa foto:

Gdyby o zwycięstwie z Borussią Dortmund miały decydować piękno i seksapil partnerek piłkarzy Legii, to mistrz Polski już dopisywałby sobie trzy punkty! Zobaczcie żony i partnerki zawodników drużyny Besnika Hasiego. Mamy dla Was dużo zdjęć.

Na papierze i przede wszystkim boisku zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania będzie Borussia Dortmund. Ale Legia wystawia naprawdę potężną drużynę WAGs, czyli "wifes and girlfiriends" (żony i dziewczyny). Już w bramce jest pięknie - żoną Arkadiusza Malarza jest urocza Daria Kabnała-Malarz, dziennikarka NC Plus. Niestety bardzo wątpliwy jest występ w obronie reprezentacyjnego defensora Michała Pazdana, ale do drużyny dołączyliśmy jego podporę i inspirację, czyli żonę. Jest też Edyta Zając-Rzeźniczak. A potem cała "armia zaciężna", czyli żony Nemanji Nikolicia, Aleksandara Prijovicia, Michaiła Aleksandrowa i nowego nabytku Legii, Waleriego Kazaiszwilego.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: