SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów: Za ile kupić BILETY na mecze w Warszawie? Legia podała ceny!

Liga Mistrzów: Za ile kupić BILETY na mecze w Warszawie? Legia podała ceny!

30.08.2016, godz. 20:42
Liga Mistrzów
Liga Mistrzów foto: internet

Legia Warszawa po dwudziestu latach wraca do Ligi Mistrzów. Podopieczni Besnika Hasiego wywalczyli awans do fazy grupowej, w której zmierzy się z Borussią Dortmund, Realem Madryt i Sportingiem Lizbona. Można spodziewać się, że na każdym spotkaniu w stolicy na trybunach stadionu przy ulicy Łazienkowskiej zasiądzie komplet kibiców. Klub ustalił już ceny wejściówek i zasady ich dystrybucji na hitowe starcia.

Dystrybucja biletów na mecze Legii w Lidze Mistrzów, które odbędą się w Warszawie, rozpocznie się 30 sierpnia o godzinie 15:00. Wtedy to pakiety na wszystkie trzy spotkania fazy grupowej będą mogli nabyć posiadacze karnetów zakupionych przed tym dniem. Ta tura sprzedaży zakończy się 1 września o godzinie 12:00. Godzinę po tym nastąpi dystrybucja wejściówek na spotkanie z Borussią Dortmund dla posiadaczy karnetów. Potrwa ona kolejne 23 godziny.

Od godziny 13:00 2 września do godziny 12:00 5 września rozpocznie się sprzedaż uprzywilejowana pakietów dla kibiców, którzy w tym roku byli na dziesięciu i więcej meczach Legii przy Łazienkowskiej. W późniejszych dniach rozprowadzane będą one wśród fanów, którzy pojawili się na domowych spotkaniach osiem, sześć i cztery razy. Kibice, którzy nie odwiedzali regularnie obiektu przy Łazienkowskiej mogą kupić bilety lub pakiety dopiero 8 września od godziny 13:00 i potrwa do wyczerpania całej puli.

Jeśli chodzi o ceny wejściówek, to klub zdecydował, że na wszystkie spotkania będą one takie same. Najmniej zapłacą fani, którzy zakupią bilety lub pakiety na "Żyletę" lub sektor rodzinny. Najtańsza jednorazowa wejściówka kosztować będzie tutaj 55 złotych dla osób, posiadających karnet i 60 złotych dla tych chętnych, którzy abonamentu nie wykupili. Najdroższe bilety na te sektory to koszt odpowiednio 80 i 90 złotych. Najtańsze pakiety będzie można kupić za 125 i 150 złotych, a najdroższe - za 190 i 240 złotych.

Najwięcej zapłacą ci chętni, którzy będą chcieli obejrzeć spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów na Trybunie Wschodniej ("Deyny"). Najtańszy bilet pierwszej kategorii będzie kosztował bowiem 140 złotych. Pakiet na wszystkie trzy spotkania fazy grupowej na tych sektorach to koszt od 320 do nawet 640 złotych.

W fazie grupowej Legia Warszawa zagra w bardzo silnie obsadzonej grupie. Na Łazienkowską już 14 września przyjedzie Borussia Dortmund z Łukaszem Piszczkiem w składzie. Prawie dwa miesiące później, bo 2 listopada do stolicy Polski zawita obrońca trofeum - Real Madryt. Rywalizację na swoim obiekcie warszawianie zakończą 7 grudnia, gdy zmierzą się ze Sportingiem Lizbona.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: