SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów. ZADYMA na trybunach! Kibole Legii chcieli wejść na sektor Borussii [WIDEO]

Liga Mistrzów. ZADYMA na trybunach! Kibole Legii chcieli wejść na sektor Borussii [WIDEO]

15.09.2016, godz. 09:38
Legia-Borussia, kibice, zadyma
foto: Super Express

Pseudokibice Legii Warszawa ponownie dali o sobie znać. W trakcie pierwszej połowy próbowali wedrzeć się na sektor zajmowany przez sympatyków Borussii Dortmund, a interweniować musiała policja. W ruch poszedł gaz pieprzowy, który czuć było na sektorze obok. W specjalnym oświadczeniu mistrz Polski zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji wobec wszystkich, którzy dopuścili się tych karygodnych czynów.

Do tego skandalicznego wydarzenia doszło w pierwszej połowie. Pseudokibice Legii Warszawa zasiadający na trybunie zachodniej tuż przy sektorze zajmowanym przez fanów Borussii Dortmund próbowali wedrzeć się do nich. Interweniować musiała policja oraz obecni na stadionie stewardzi, lecz zostali oni zaatakowani. W ruch poszedł gaz, który było czuć na trybunie VIP oraz miejscu, gdzie zasiadają dziennikarze, o czym informowali już podczas transmisji telewizyjnej w Canal+. Całą sprawę zauważyły niemieckie media, które zamieściły zdjęcia w internecie, a specjalne oświadczenie wydała również Legia. - Wobec wszystkich osób uczestniczących w naruszeniu porządku publicznego na Trybunie Zachodniej oraz w sektorze gości zostaną wyciągnięte bezwzględne konsekwencje - czytamy. Poniżej prezentujemy również film przedstawiający ten incydent.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: