SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów: Znamy ćwierćfinałowe pary. Bratobójczy pojedynek Polaków

Liga Mistrzów: Znamy ćwierćfinałowe pary. Bratobójczy pojedynek Polaków

17.03.2017, godz. 12:39
Liga Mistrzów
Liga Mistrzów foto: internet

Poznaliśmy pary 1/4 finału Ligi Mistrzów. Pierwsze mecze dopiero w kwietniu, ale już nerwowo przebieramy nogami z ciekawości. Największe emocje budzi na pewno pojedynek Bayernu z Realem, ale dla polskich kibiców duże znaczenie będzie miała inna para. Borussia Dortmund wylosowała AS Monaco, a to oznacza, że Łukasz Piszczek stanie naprzeciwko Kamila Glika. Do pierwszego ćwerćfinału pozostało 25 dni. Czas rozpocząć odliczanie.

 

11 kwietnia wybiegną na boiska pierwsze zespoły, które walczyć będą o półfinał Champions League. Rozstrzygnięcia zapadną tydzień później, czyli 18 i 19 kwietnia. Najciekawszym pojedynkiem jest bez wątpienia dwumecz Bayernu z Realem. Z polskiego punktu widzenia równie interesującą parą jest zestawienie Borussii i AS Monaco. Ten pojedynek zmusi do rywalizacji kolegów z reprezentacji Adama Nawałki, czyli Łukasza Piszczka i Kamila Glika. Wniosek nasuwa się sam. W półfinale zobaczymy minimum jednego Polaka.

Juventus trafił na Barcelonę i pierwszy mecz zagra na własnym boisku, a rewanż na Camp Nou. To niekorzystny ukłąd dla Włochów, biorąc pod uwagę, jak groźna jest Barca u siebie. Ostatnią parę stworzyły drużyny Atletico i Leicester. To zestawienie budzi chyba najmniej emocji.

Pary 1/4 finału:

Atletico Madryt - Leicester City

Borussia Dortmund - AS Monaco

Bayern Monachium - Real Madryt

Juventus - FC Barcelona

RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund
False 3146 False 1 2017-03-17 12:00:00 True 30
autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: