SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów LM: Stadion Manchesteru City EWAKUOWANY! Nabroił czujnik w kuchni

LM: Stadion Manchesteru City EWAKUOWANY! Nabroił czujnik w kuchni

01.11.2016, godz. 19:24
Manchester City - stadion
Manchester City - stadion foto: internet

Piłkarze, pracownicy klubu i kibice musieli opuścić stadion Manchesteru City z powodów bezpieczeństwa. Co tak wystraszyło organizatorów spotkania z Barceloną? Okazuje się, że winny całej afery jest czujnik ciepła w kuchni, który włączył alarm. Po krótkiej chwili wszyscy ponownie mogli wejść na obiekt.

Mało kto byłby zadowolony, gdyby szlagierowy mecz Ligi Mistrzów Manchester City - FC Barcelona nie doszedł do skutku. A wiemy, że na stadionach w Anglii niezwykle szczegółowo dba się o pełne bezpieczeństwo wszystkich zgromadzonych. W poprzednim sezonie Premier League z podobnego powodu odwołano ligowy mecz Manchesteru United na Old Trafford. Tym razem nie było jednak takiej potrzeby. Dlaczego stadion "The Citizens" został ewakuowany na kilka minut? Chodziło tylko o czujnik ciepła, który prawdopodobnie się zepsuł i wydał głośne dźwięki, ostrzegające przed pożarem.

Jak pisali kibice na mediach społecznościowych, doszło do lekkiej paniki. Spora grupa ludzi czekała w niepewności, aż po kilku minutach ponownie otrzymała pozwolenie na wejście na stadion, o czym poinformował na Twitterze dziennikarz Henry Winter.

Wygląda więc na to, że mecz Manchester City - FC Barcelona odbędzie się zgodnie z planem, o godz. 20:45 we wtorek. My zapraszamy na relację LIVE z tego wydarzenia.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: