SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów 2017: Kiedy LOSOWANIE półfinałów? Kto z kim zagra?

Liga Mistrzów 2017: Kiedy LOSOWANIE półfinałów? Kto z kim zagra?

20.04.2017, godz. 16:11
Liga Mistrzów
Liga Mistrzów foto: internet

Liga Mistrzów 2017 - losowanie par półfinałowych. Atletico Madryt, AS Monaco, Real Madryt i Juventus Turyn - te cztery drużyny wciąż liczą się w walce o wygranie Champions League. Jakie mogą być pary w półfinale? Jakie są zasady losowania 1/2 finału Ligi Mistrzów, oraz kiedy i gdzie zostanie przeprowadzone?

Które drużyny zagrają w półfinale Ligi Mistrzów?
Do grona czterech najlepszych klubów Starego Kontynentu weszły dwie ekipy z Hiszpanii (obie z Madrytu - Real i Atletico) jedna z Francji (AS Monaco) i jedna z Włoch (Juventus Turyn). W tej fazie Ligi Mistrzów nie ma żadnych restrykcji przy losowaniu, każdy może grać z każdym.

Kiedy i gdzie odbędzie się losowanie 1/2 finału Ligi Mistrzów?
Pary zostaną wybrane w piątek 21 kwietnia o godz. 12:00 w szwajcarskim Nyonie. Sport.se.pl przeprowadzi relację NA ŻYWO z tego wydarzenia.

Jak wygląda terminarz Ligi Mistrzów 2017?
Pierwsze spotkania półfinałowe zostaną rozegrane 2 i 3 maja, natomiast mecze rewanżowe tydzień później - 9 i 10 maja. Finał zaplanowano na 3 czerwca w walijskim Cardiff.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: