SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Luis Enrique po meczu PSG - Barca: Teraz możemy już tylko marzyć

Luis Enrique po meczu PSG - Barca: Teraz możemy już tylko marzyć

15.02.2017, godz. 10:19
Luis Enrique
Luis Enrique foto: EAST NEWS

W Paryżu koszmarny wieczór przeżył Luis Enrique wraz ze swoimi piłkarzami. FC Barcelona została rozgromiona przez PSG i jej szanse na awans mocno zmalały. Otwarcie powiedział o tym sam szkoleniowiec Barcelony, który nie ukrywał, że potrzeba cudu, by zagrać w ćwierćfinale.

- To jest trudne do wytłumaczenia. Oni byli od nas lepsi od samego początku. To był dla nas katastrofalny wieczór, w którym byliśmy wyraźnie gorsi - powiedział trener Barcelony.

Jego piłkarze ustępowali przeciwnikom w każdym calu i na boisku właściwie nie istnieli. Koncertowo zagrał cały zespół z Paryża, a najbardziej wyróżniał się Angel Di Maria. Natomiast jego reprezentacyjny kolega, Leo Messi, zaliczył jeden z najgorszych występów w swojej całej karierze.

- PSG zaprezentowało to, czego się spodziewaliśmy, ale w swojej najlepszej wersji, my natomiast pokazaliśmy się z najgorszej strony – smutno podsumował Luis Enrique.

Okazję do rewanżu Barcelona będzie miała 8 marca, ale chyba mało kto wierzy, że drużyna Enrique jest w stanie odwrócić losy dwumeczu. Wszystko wskazuje na to, że Barca zakończy swoją przygodę z Ligą Mistrzów już w 1/8 finału. Ostatni raz tak słaby rezultat mistrzowie Hiszpanii osiągnęli równo 10 lat temu. Teraz widmo koszmaru powróciło nad Camp Nou i Luis Enrique jest tego świadomy.

- To będzie dla nas niezwykle trudne zadanie. Wracamy na nasz stadion, gdzie będziemy potrzebować naprawdę heroicznego występu, ale dlaczego nie marzyć? – zakończył trener Barcelony.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: