SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Luis Enrique rzucił się z pięściami na dziennikarza! O włos od rękoczynów

Luis Enrique rzucił się z pięściami na dziennikarza! O włos od rękoczynów

15.02.2017, godz. 11:08
Luis Enrique, FC Barcelona
foto: EAST NEWS

Po bolesnej porażce z PSG 0:4, trener Barcelony, Luis Enrique był zawiedziony i wściekły. Nie takiego wieczoru spodziewał się hiszpański szkoleniowiec. Swoją złość wyładował na dziennikarzu, który przeprowadzał z nim wywiad. Mało brakowało, a doszłoby do rękoczynów!

Po meczu reporter stacji TV3 Jordi Grau zadał Enrique pytanie, dotyczące obranej na ten mecz taktyki.

- Chyba nie widziałeś zbyt dobrze meczu. Zmieniliśmy formację z 4-3-3 na 4-2-3-1, aby Leo Messi miał więcej swobody – tłumaczył zirytowany Luis Enrique. - Nie podoba mi się twój ton. Chciałbym, abyście po porażkach odnosili się do mnie tak samo jak wówczas, kiedy wygrywamy.

Wywiad się skończył, Enrique udał z powrotem do szatni, a reporter podsumował wypowiedź trenera Barcelony tymi słowami: - Trener wygląda na bardzo zdenerwowanego. Nie rozumiem jednak, co miał na myśli mówiąc o różnicy w traktowaniu go po zwycięstwach i porażkach. Zawsze było takie samo.

Te słowa dotarły do Enrique i nie spodobały się katalońskiemu trenerowi. Według znajdujących się na stadionie dziennikarzy, Luis Enrique wrócił i chciał pobić dziennikarza. Powstrzymywały go trzy osoby. Gdyby nie ich interwencja, mogło dojść do bójki.

- Nie dotykajcie mnie. Zobaczymy, czy będziecie do mnie mówić tym samym tonem, kiedy wygramy – krzyczał rozwścieczony  trener.

Incydent potwierdziło kilku świadków, w tym dziennikarze „El Chiringuito TV" i Rafael Hernandez, hiszpański dziennikarz, który notkę o zdarzeniu zamieścił na Twitterze.

 

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: