Łukasz Piszczek

Autor: archiwum se.pl

Łukasz Piszczek kontuzjowany! NIE ZAGRA w meczu Polska - Irlandia

2015-02-26 0:26

Łukasz Piszczek w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn skręcił staw skokowy. Defensor Borussii Dortmund z grymasem bólu zszedł z boiska jeszcze przed przerwą. Niestety obrońca nie zdoła się wykurować do meczu eliminacji mistrzostw Europy z Irlandią.

Nasz reprezentant ucierpiał w 30. minucie po wślizgu Paula Pogby. Przez kilka chwil leżał na murawie. Po interwencji lekarzy opuścił boisko i niestety na nie już nie wrócił. Jak spekulują niemieckie media, jego przerwa w grze może potrwać od czterech do sześciu tygodni.

Grzegorz Krychowiak po studiach: może być dyrektorem [ZDJĘCIE]

Kontuzja Piszczka zmartwiła z pewnością nie tylko Jurgena Kloppa. To fatalna wiadomość także dla Adama Nawałki. Za miesiąc reprezentacja Polski rozegra bardzo ważny mecz eliminacji Euro 2016 z Irlandią. Już wiadomo, że Piszczek w tym meczu nie zagra.

– Łukasz jest już po dokładnych badaniach. Ma naderwane więzadło przednie piszczelowo-strzałkowe. Wiąże się to z leczeniem, które potrwa 5-6 tygodni. Niestety, ale Piszczek nie pomoże nam w meczu z Irlandią – powiedział w rozmowie z Łączy Nas Piłka Jacek Jaroszewski, lekarz drużyny narodowej.

Borussia Dortmund przegrała pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn 1:2. Gole dla "Starej Damy" strzelali Carlos Tevez i Alvaro Morata. Autorem bramki dla BVB był Marco Reus.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!