SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Marc Bartra był poważnie ranny po wybuchu! Piłkarz Borussii przeszedł operację

Marc Bartra był poważnie ranny po wybuchu! Piłkarz Borussii przeszedł operację

12.04.2017, godz. 07:54
Marc Bartra
Marc Bartra foto: EAST NEWS

Marc Bartra jako jedyny piłkarz Borussii Dortmund ucierpiał w wyniku eksplozji, do której doszło przed spotkaniem Ligi Mistrzów z AS Monaco. Początkowo wydawało się, że Hiszpanowi nie stało się nic poważnego, ale po dokładnych badaniach lekarze postanowili przeprowadzić operację.

Przy autokarze Borussii Dortmund, jadącym na stadion, doszło do wybuchu. Szczęście w nieszczęściu, że tylko Marc Bartra poważnie odczuł skutki tego ataku, być może terrorystycznego, co stara się ustalić policja. Piłkarz siedział blisko szyby i odłamki szkła wbiły mu się w rękę. Został natychmiast przewieziony do szpitala. Po badaniach okazało się, że doszło do pęknięcia kości promieniowej.

Lekarze uznali, że poważnie ranny Bartra musi przejść operację. Zabieg przeprowadzono w nocy z wtorku na środę. Klub poinformował, że nie było żadnych komplikacji. Nie wiadomo, jak długa przerwa czeka Hiszpana, ale na pewno nie wystąpi w spotkaniu Ligi Mitrzów z AS Monaco.

Mecz Borussia Dortmund - AS Monaco został przełożony na środę 12 kwietnia (godz. 18:45).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: