SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Mecze Legii w Lidze Mistrzów zobaczymy w TVP? Jacek Kurski odpowiada!

Mecze Legii w Lidze Mistrzów zobaczymy w TVP? Jacek Kurski odpowiada!

24.08.2016, godz. 18:38
Jacek Kurski
foto: Super Express

Legia Warszawa po remisie z Dundalk FC 1:1 przed własną publicznością zapewniła sobie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Większość kibiców zastanawia się, czy spotkania mistrzów Polski przeciwko najlepszym drużynom Starego Kontynentu będzie można zobaczyć w otwartych kanałach. Co do powiedzenia na ten temat miał prezes Telewizji Polskiej, która transmitowała mecze 4. rundy?

Mistrzowie Polski nie zachwycili swoją grą, co zresztą sami przyznawali w pomeczowych rozmowach z dziennikarzami, ale ostatecznie po 21 latach przerwy ponownie będą mogli mierzyć się z najlepszymi drużynami w Europie. Swoich przeciwników w fazie grupowej Ligi Mistrzów poznają w czwartek, kiedy odbędzie się losowanie. Jednak kibice zastanawiają się, czy mecze z udziałem stołecznej drużyny będzie można zobaczyć w otwartych kanałach, ponieważ nie każdy ma dostęp do platformy NC+, która ma prawa do wszystkich spotkań.

- Horrorem dla polskich kibiców było to, że w Telewizji Polskiej nie można było od lat zobaczyć fazy grupowej Ligi Mistrzów. Miło mi poinformować, że wszystkie mecze Legii w tych rozgrywkach będzie można zobaczyć na antenie TVP 1 oraz pucharowej jeśli wyjdzie - oznajmił Jacek Kurski po meczu z Dundalk FC dodając, że jest to świeża informacja mająca na celu rozwiać wszelkie wątpliwości. Sport.se.pl zaprasza do udziału w sondzie i odpowiedzi na pytanie: "Gdzie będziecie oglądali mecze Legii w Lidze Mistrzów"? W NC+ czy TVP?

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: