SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów Miroslav Radović po meczu Legia - Borussia: Byliśmy PRZESTRASZENI

Miroslav Radović po meczu Legia - Borussia: Byliśmy PRZESTRASZENI

15.09.2016, godz. 07:52
Miroslav Radović, Legia Warszawa
foto: EAST NEWS

Ciężko dziwić się temu, że Miroslav Radović po meczu Legia Warszawa - Borussia Dortmund był bardzo niepocieszony. Mistrzowie Polski przegrali z BVB aż 0:6 i pozostawili po sobie fatalne wrażenie. Serb przyznał, że jemu i kolegom zabrakło woli walki i bali się wyżej notowanych przeciwników.

Miroslav Radović w pomeczowym wywiadzie nie szczędził gorzkich słów pod adresem swoim oraz kolegów z Legii Warszawa. - Nie mam nic mądrego do powiedzenia. Wyszliśmy bez pomysłu, bez woli walki. Wiadomo, że Borussia to lepszy zespół, ale grając u siebie musimy więcej od siebie wymagać. Byliśmy przestraszeni - przyznał "Rado". - Trener Hasi chciał, żebyśmy koncentrowali się na obronie i próbować kontrować Borussię. W ogóle nie wykorzystywaliśmy szybkich skrzydłowych i to zadecydowało o takim wyniku - dodał.

Po porażce 0:6 Serb nie próbował usprawiedliwiać postawy zespołu, ale zwrócił uwagę na fakt, że wielu legionistów po raz pierwszy grało na tak wysokim poziomie. Widać było, że wielu z nas grało o taką stawkę po raz pierwszy. Nie możemy teraz się załamać, gramy z najlepszymi drużynami w Europie i musimy wyciągać wnioski. Nie wyjdziemy z białą flagą i nie będziemy czekać na to co zrobi rywal - zakończył rozmowę na antenie Canal+.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: