SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna liga mistrzów piłka nożna liga mistrzów MAKABRYCZNA kontuzja piłkarza młodzieżowej Borussii! [ZDJĘCIE]

MAKABRYCZNA kontuzja piłkarza młodzieżowej Borussii! [ZDJĘCIE]

14.09.2016, godz. 19:20
Dario Scuderi
Dario Scuderi foto: Screenshot

Do tragicznego zdarzenia doszło w meczu młodzieżowej Ligi Mistrzów pomiędzy Legią Warszawa a Borussią Dortmund. Zawodnik niemieckiej ekipy Dario Scuderi ucierpiał w jednym ze starć. Kontuzja wygląda MAKABRYCZNIE! Po takim złamaniu prędko nie wróci do gry w piłkę.

Dario Scuderi już w 15. minucie musiał przerwać swój występ. Chwilę wcześniej ofiarnym wślizgiem próbował powstrzymać piłkarza Legii Konrada Michalaka, ale wszystko poszło nie tak! Nie udało mu się czysto odebrać piłki rywalowi, w dodatku upadł tak pechowo, że złamał nogę! Polski piłkarz natychmiast zauważył nienaturalnie wygiętą nogę przeciwnika i przerwał spotkanie, wołając po pomoc. Służby medyczne szybko zaopiekowały się Scuderim. Po zabezpieczeniu nogi zawodnika Borussii przyjechała karetka, która zabrała pechowca do szpitala. Nie wiadomo jeszcze, kiedy wróci do gry. Najpierw przejdzie poważną operację. Na zdjęciu poniżej dokładnie widać powagę całego zdarzenia. Aż trudno na to patrzeć!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: